Delticom  - Vyhlásenie o ochrane údajov  

Naposledy zmenené dňa 12. júla 2004

Vieme, že starostlivé zaobchádzanie s Vašimi osobným informáciami je pre Vás veľmi dôležité. Preto si veľmi vážime Vašu dôveru. Pre prípady, v ktorých zisťovanie osobných údajov (a užívateľské údaje) prekračuje zmluvné účely, je nutný aktívny súhlas užívateľa. Tento súhlas je možné kedykoľvek (s platnosťou pre budúcnosť) odvolať. 

Zodpovedné miesto

Zodpovedné miesto v zmysle Spolkového zákona o ochrane údajov je spoločnosť Delticom AG, Brühlstraße 11, 30169 Hannover.

Získavanie a používanie osobných informácií našich zákazníkov 

Informácie, ktoré od Vás obdržíme, nám pomáhajú pri zlepšení Vášho komfortu pri nakupovaní v obchodoch spoločnosti Delticom. Tieto informácie používame pri vybavovaní objednávok, dodávke tovaru a poskytovaní služieb ako aj pri uskutočnení platby (pri nákupe na faktúru aj pre potrebné kontroly). Vaše informácie používame tiež pri komunikácii s Vami o objednávkach, produktoch, službách a marketingových ponukách (viď dole 'Komunikácia cez e-mail') ako aj pre aktualizáciu našich záznamov a pre starostlivosť o Vaše zákaznícke kontá a taktiež pri zobrazení testovacích správ a názorov našich zákazníkov napr. na ww.reifentest.com alebo na www.pneumatikypriamo.sk a pre odporúčanie produktov a služieb, ktoré by Vás mohli zaujímať. Vaše informácie používame taktiež k vylepšeniu nášho nákupného centra a našej platformy, k predídeniu alebo odhaleniu zneužitia našej internetovej stránky alebo k umožneniu prevedenia technických, logistických alebo iných služieb treťou stranou z nášho poverenia.

Zhromažďujeme nasledujúce informácie:

Čo sú cookies?

Pohodlnejšie nakupovanie v Delticome

Podáva spoločnosť Delticom obdržané informácie ďalej?

Informácie našich zázazníkov sú pre nás veľmi dôležité a pomáhajú nám zlepšiť čo najviac našu ponuku. Obdržané informácie podávame ďalej výhradne v nasledujúcom rozsahu:  Stále pri podaní osobných informácií tretej strane vo vyššie uvedenom rozsahu, informácie v krajinách nepatriacich k Európskemu hospodárskemu priestoru (Europäischer Wirtschaftsraum=EWR), stellen wir sicher, dass informácie v zhode s týmto vyhlásením o ochrane údajov a nemeckými zákonmi o ochrane údajov erfolgt.

Ako bezpečné sú informácie o mne?

Aké informácie si môžem pozrieť?

Môžete si pozrieť informácie o Vašom konte a o Vašej spolupráci s Delticom. 

Aké mám možnosti voľby?

Upozornenia

Ak máte ešte otázky k ochrane údajov v spoločnosti Delticom, napíšte nám prosím -- čo najpresnejšie -- na  pneumatiky123@delti.com , a my sa pokúsime pomôcť Vám. Náš obchod sa neustále mení a tiež sa mení aj vyhlásenie o ochrane údajov a naše podmienky používania. Vyhradzujeme si právo zasielať Vám v určitých časových úsekoch oznámenia o platných právnych líniách. Napriek tomu by ste ale mali každopádne pravidelne navštíviť našu stránku a zmeny vziať na vedomie. Pokiaľ nie je ináč ustanovené, podlieha použitie všetkých Vašich informácií ako aj informácií o Vašich zákazníckych účtoch vyhláseniu o ochrane údajov. Ubezpečujeme Vás, že dôležité zmeny nášho vyhlásenia o ochrane údajov, ktoré vedú k slabšej ochrane už obdržaných zákazníckych údajov, budú stále vykonané len so súhlasom postihnutého zákazníka.

Podobné témy 

Informácie, ktoré nám poskytujete  
Informácie nám poskytujete, keď niečo hľadáte, kupujete, zúčastňujete sa na hre s výhrami, vyplňujete formulár alebo keď komunikujete s našim zákazníckym servisom. Informácie nám poskytujete napr. keď hľadáte určitý výrobok, objednávku -- vrátane zadania Vášho telefónneho čísla, bez ktorého nemôžeme uskutočniť objednávku -- cez Delticom alebo ak zadáte údaje vo Vašom zázazníckom konte (dbajte na to, že poprípade môžete vlastniť viac zákazníckych účtov, ak ste u nás registrovaný s rôznymi e-mailovými adresami); keď vypracujete spotrebiteľskú správu na www.tyretest.com alebo www.pneumatikypriamo.sk ako aj v prípade ak požiadate o servisné ponuky, pri ktorých budete informovaný o určitých ponukách, napr. newsletter spoločnosti Delticom. 

K poskytnutým infromáciám patria Vaše meno, Vaša adresa, telefónne číslo, informácie kreditnej karty, meno osôb, ktorým má byť kúpený výrobok dodaný, vrátane ich adresy a telefónneho čísla, e-mailové adresy iných osôb, nám poslané e-maily ako aj finančné údaje vrátane čísla občianskeho preukazu.

Informácie z iných zdrojov
Príklady informácií, ktoré obdržíme z iných zdrojov obsahujú aktualizované informácie o ojednávacej a dodacej adrese od našich doručovateľov balíkov a iných prepravných spoločností, ktoré používame k aktualizácii našich databaniek, aby sme Vám mohli nasledujjúce objednávky bezpečne doručiť a aby sme mohli zabezpečiť komunikáciu s Vami. Ďalej to môžu byť informácie o účtoch, nákupnej a platobnej morálke ako aj informácie poskytnuté od inštitúcie podávajucej referencie o solventnosti klienta, ktoré použijeme k odhaleniu zneužitia (predovšetkým podvodu) a taktiež k tomu, aby sme Vám mohli ponúknuť určité finančné služby a druhy platby. 
Informácie, ku ktorým máte prístup
Príklady informácií, ku ktorým máte v spoločnosti Delticom prístup: Tu patria informácie o predošlých objednávkach, osobné údaje, vrátane mena, e-mailovej adresy, heslo, newsletter od Delticomu, oznámenie o špeciálnych ponukách, vrátane Vašej histórie objednávania a Vašich vypracovaných spotrebiteľských správ na www.tyretest.com alebo www.pneumatikypriamo.sk.
Prihláste sa teraz!
AROdatenschutz
© 2001-2023 Delticom AG - pneumatiky123.sk - swebd16