Problémy

Problémy pri prihlásení na pneumatiky123.sk?

Máte problémy pri prihlásení? Vyberte prosím z nasledujúceho zoznamu najčastejších problémov ten Váš. Ak máte ďalšie otázky pošlite nám prosím e-mail na pneumatiky123@delti.com, odpovieme Vám čo najrýchlejšie. Ďakujeme Vám za Vašu trpezlivosť a porozumenie.

1. STE NOVÝ UŽÍVATEĽ?

Aby ste získali prístup na stránky pre obchodníkov, choďte na stránku prihlásenia a kliknite na tlačítko "Teraz registrovať"! Registrácia je rýchla a jednoduchá. Vyplňte formulár, aby ste obdržali Vaše ID (identifikačné číslo) a Vaše heslo.

2. ZABUDLI STE VAŠE HESLO?

Pri prihlásení na pneumatiky123 musíte presne zadať Vaše heslo. Heslá na pneumatiky123 nesmú obsahovať žiadne medzery, špeciálne znaky alebo prehlásky. Ak ste Vaše heslo zabudli, pošlite nám prosím fax s údajmi Vašej firmy (firma a adresa) a my Vám prostredníctvom faxu pošleme nové heslo. 

3. ZABUDLI STE VAŠE ID (identifikačné číslo)?

Pri prihlásení na pneumatiky123 musíte presne zadať Vaše ID. Identifikačné čísla nesmú obsahovať žiadne medzery, špeciálne znaky alebo prehlásky. Ak ste Vaše ID zabudli, pošlite nám prosím fax s údajmi Vašej firmy (firma a adresa) a my Vám prostredníctvom faxu pošleme nové ID.

Prihláste sa teraz!
AROprobleme
© 2001-2024 Delticom AG - pneumatiky123.sk - swebc15