Pneumatiky a kolesá pre firemných zákazníkov

Ako medzinárodný dodávateľ s dlhoročnými skúsenosťami sme Vaším spoľahlivým partnerom v oblasti predaja pneumatík. Spolupracujeme s významnými zákazníkmi, predajcami automobilov a partnerskými dielňami. Náš každodenný obchodný kontakt s Vami je postavený na našom osobnom nasadení v kombinácii s veľkým množstvom know-how. Náš sortiment zahŕňa pneumatiky pre všetky osobné automobily známych značiek, ako aj kompletné sady kolies, taktiež pneumatiky pre motocykle, nákladné automobily a špeciálne vozidlá pre poľnohospodársky a priemyselný sektor. Nižšie sa dozviete, ako Vám môžeme pomôcť nájsť tie správne pneumatiky pre Vašich zákazníkov a prečo sa pri objednávaní u nás môžete tešiť z mimoriadne výhodných cien.

Aké typy pneumatík ponúkame?

Prirodzene, náš základný sortiment zahŕňa letné, zimné a celoročné pneumatiky, vďaka čomu môžete svojim zákazníkom vždy dodať pneumatiky, ktoré potrebujú. Na ilustráciu sortimentu uvádzame niekoľko príkladov rôznych typov pneumatík:

 • špeciálne pneu pre klasické automobily
 • runflat pneumatiky
 • pneu pre ľahké nákladné autá
 • pneu pre obytné automobily
 • pneumatiky originálnej výbavy
 • pneu pre poľnohospodárske stroje
 • pneu pre malé vozidlá

Aby ste si uľahčili vyhľadávanie, po registrácii budete mať bezplatný prístup k našim prehľadným vyhľadávačom pneumatík, diskov a starostlivo vybraného príslušenstva. Ak máte ďalšie otázky, operátori našej rýchlej servisnej linky Vám radi pomôžu.

Vysoká dostupnosť všetkých pneumatík

Order tyres online
„Copyright @arhon - iStock"

Vďaka spolupráci s nami môžete priamo reagovať na individuálne požiadavky Vašich zákazníkov týkajúce sa konkrétnych pneumatík. Naša vysoká dostupnosť znamená, že takmer všetky pneumatiky držíme skladom aby sme zabezpečili ich rýchle dodanie.

Ako dielenský partner bez vlastného skladu môžete svojim zákazníkom priamo na mieste poskytnúť odborné poradenstvo a objednať im požadované pneumatiky. Výsledkom je dokonalá symbióza medzi online a offline obchodom prostredníctvom krátkych časov odozvy následne po Vašej objednávke. Naše skúsenostami v zabezpečovaní logistiky sú zárukou včasného plnenia objednávok.

Výhody pre Vás ako registrovaného partnera

Vďaka neustálemu technologickému pokroku určuje internet aj rytmus obchodu s pneumatikami. Pomocou počítača, tabletu alebo smartfónu, prostredníctvom webu je zadávaný čoraz väčší počet objednávok. Na druhej strane rôzne štatistiky ukazujú, že v závislosti od ročného obdobia si 75 % vodičov stále chodí pneumatiky vymeniť do servisu.

„Copyright @Jens Brueggemann aka Ikonoklast, Hamburg (Germany)"

Vašu autodieľňu zaradíme do internetových predajní pre našich koncových zákazníkov – napríklad do Pneumatikypriamo. Keď zákazník zadá objednávku, odporučíme Vás ako partnerskú dielňu v jeho okolí. Tým Vám poskytneme nasledujúce výhody:

 • Získate nových zákazníkov regionálne v oblasti pôsobenia
 • Ušetríte na drahej vlastnej reklame
 • Minimalizujete straty súvisiace s distribúciou

V závislosti od rozsahu Vašich služieb môžete rozšíriť svoje služby a to už pri najbližšej servisnej prehliadke, oprave alebo výmene oleja. Môžete napríklad odporučiť nákup diskov známych značiek, ktoré sa hodia potrebám auta zákazníka. Môžete dôsledne využiť každú príležitosť pre zvýšenie Vášho obchodného úspechu.

Rozšírte svoje vlastné portfólio bez nákladov na skladovanie

Okrem letných a zimných pneumatík rastie regionálne i dopyt aj po celoročných pneumatikách. Po počiatočnom získaniu dôvery zákazníka mu môžete pri jeho ďalšej osobnej návšteve ponúknuť aj prislúchajúce hliníkové a oceľové disky alebo dokonca kompletnú sadu kolies. Ako firemný zákazník u nás môžete nakúpiť lacno za skutočne výhodné veľkoobchodné ceny.

Vďaka krátkym dodacím lehotám môžete znížiť vlastné zásoby vo Vašom sklade. Okrem toho pre objednávky zabezpečujeme všetky obvyklé spôsoby platby.

Používajte online nástroje pre vyhľadávanie pneumatík a diskov

Keďže sa výber pneumatík neustále zväčšuje, rastie aj dôležitosť dobre premyslených vyhľadávacích nástrojov, pomocou ktorých nájdete rýchlo a jednoducho to správne vybavenie:

 • Inteligentné vyhľadávacie nástroje Vám pomôžu vybrať vhodné pneumatiky pre vozidlo zákazníka. Stačí zadať kód pre celoročné pneumatiky alebo iný typ pneumatík. Vyhľadávať môžeme i pomocou ID výrobcu, EAN, alebo čísla výrobku.
 • využite individuálne informačné kanály: Ako maloobchodníkovi Vám poskytujeme aktuálne údaje o cenách a skladových zásobách požadovaných pneumatík, aby sme minimalizovali čas vyriešenia nových objednávok.

Ušetrite peniaze a nakupujte pneumatiky lacno online

Vďaka našej expertíze v online predaji Vám pomôžeme uplatniť sa vo vašej lokalite. Naše postavenie na trhu nám umožňuje ponúkať pneumatiky za priaznivé ceny. Vďaka čomu môžete zvýšiť svoju maržu alebo preniesť cenové výhody na svojich zákazníkov. Vaša registrácia nezahŕňa žiadnu zmluvnú povinnosť; okrem toho si zámerne neuplatňujeme minimálne odberové množstvá a neúčtujeme žiadne užívateľské poplatky. Vydajte sa s nami na cestu úspechu.

Ak chcete poznať novinky o našich produktoch a najnovšie správy z nášho obchodu, prihláste sa na odber noviniek na stránke pneumatiky123.sk!


Ste súkromný zákazník?

Ak chcete kúpiť pneumatiky pre vaše vozidlo online, kliknite prosím here .


Nie ste naším klientom?

Zaregistrujte sa teraz zadarmo