Pneumatiky na karavan: Doplnkový biznis s vynikajúcou maržou

Stať sa spontánnym a užívať si slobodu "domu na kolesách": karavany sa stávajú populárnymi a cestovných nadšencov, ktorý nevyhľadávajú hotely ani záväzky dovolenkových balíčkov pribúda. 

Pre vás - predajcu pneumatík, sa tu vyskytla príležitosť najmä: zvýšiť objem a marže z predaja

Príležitosť ako navýšiť maržu pri predaji karavanových pneumatíkk

Aký je dôvod? Aby si zákazníci mohli vychutnať slobodu na štyroch kolesách, väčšina majiteľov karavanov závisí od vašej pomoci ako odborníka na pneumatiky a karosériu. Okrem technickej údržby sa vaši zákazníci musia spoľahnúť na trvalo udržateľné a najmä spoľahlivé pneumatiky a často sú ochotní investovať veľké množstvo peňazí - veď od toho závisí kvalita zážitku pri ich ďalšom dobrodružstve!

Bohatý výber za najlepšie ceny od našich predajcov - aj bez nutnosti vlastných skladových zásob

Čo to pre Vás znamená: aj v prípade ak sa nešpecializujete na karavany, môžete využiť možnosť privyrobenia tým, že poskytnete poradenstvo a predaj vhodných pneumatík Vaším zákazníkom. V sektore predaja pneumatík na karavany máte možnosť dosiahnuť obzvlášť dobrú maržu. A navyše nemusíte zabezpečiť vlastné skladové zásoby.

Využite svoje výhody nákupu pomocou pneumatiky123.sk!


  • Staňte sa dodávateľom v celom rozsahu - prístup ku všetkým bežným rozmerom
  • produkty od všetkých najznámejších výrobcov ako Continental, Michelin, Pirelli a Maxxis
  • Najlepšie nákupné podmienky už od nákupu 1. pneumatiky
  • Skladové možnosti: Externé skladovanie prostredníctvom centrálneho skladu Delticom
  • Plná flexibilita: žiadne náklady na dopravu, žiadne minimálne množstvá, žiadne dodatočné náklady
  • bez prepravných nákladov
  • využívanie kompetentných sprostredkovateľov a servisného tímu B2B

Či už ste predajca pneumatík, karavanová dielňa, predajca karavanov alebo požičovňa s vlastným vozovým parkom - minimalizujte výdavky, zostaňte flexibilný a naďalej nezávisle podnikajte! Spolupráca s nami jednoduchá, bezplatná a nezáväzná.

Vyskúšajte si nás: Zaregistrujte sa ako predajca teraz!Viac informácií o karavanových pneumatikách:

Pneumatiky CP:

Pneumatiky pre karavany musia spĺňať určité podmienky. Takzvané "pneumatiky CP" boli vyvinuté a schválené pre použitie v karavanoch.

Identifikátor "CP" znamená "Camping". Jedná sa o pneumatiky C ("Commercial" alebo "Cargo"), ktoré sú optimalizované pre špeciálne požiadavky, akou je napr. dlhá prevádzková životnosť karavanov. Pneumatiky CP vyrábajú okrem iného aj Michelin a Continental.

Pneumatiky CP sú určené pre kempingové vozidlá akými sú karavany a majú zosilnenú spodnú konštrukciu pneumatiky. Pneumatiky CP, ktorých konštrukcia zodpovedá pneumatikám C, ponúkajú vysokú nosnosť. Pomocou výrazného zvýšenia tlaku vzduchu umožňujú pneumatiky CP vyššiu nosnosť a zároveň lepšiu ochranu pred mechanickým poškodením. Výstuž je viacvrstvová tak ako napr. v pneumatike 205/55 R16 99 CP V. To znamená, že pneumatiky sú chránené voči náporu ukotvovacích pätiek aj pri predĺženej životnosti.

Poradenstvo a predaj karavanových pneumatík: Využite všetky svoje možnosti

Prichádzajú majitelia karavanov do vašej autodielne aby sa pripravili na dovolenku? Výborne! Tak sa nezabudnite pozrieť aj na pneumatiky a skontrolovať, či nie sú poškodené, či pneumatiky nestrácajú tlak alebo nezaznamenáte vážne známky opotrebovania. Nezaškodí taktiež sa pozrieť na DOT - dátum výroby označený na pneumatikách. Najmä u vozidiel s dlhou životnosťou - často odolávajúcich vetru a počasiu - sú práve pneumatiky často podceňované alebo zabudnuté.

Aj tu sa vyžaduje oko odborníka a vy môžete poskytovať dobré rady a služby aj v tejto oblasti. Pneumatiky123.sk má pre Vás i tu bohatú ponuku a najlepšie nákupné podmienky bez príplatku.


Ste súkromný zákazník?

Ak chcete kúpiť pneumatiky pre vaše vozidlo online, kliknite prosím here .


Nie ste naším klientom?

Zaregistrujte sa teraz zadarmo